Wybrane losowo
blaski-i-cienie,-Krystyna-C.jpg

Blaski i cienie

Cena:315.00PLN
Ostatni produkt
anna-Lupa-Suchy.jpg

Na rozdrożu

Cena:4286.00PLN

Wysyłka Płatności Zwroty

 

Wysyłka:

Wszystkie zakupione prace wysyłane są gratis na terenie Polski w ciągu 2-3 dni roboczych licząc od momentu odnotowania wpłaty na koncie galerii.

 

konto mbank: 91114020040000370275616025

Galeriavinci Włodzimierz Rybacki 

 

Zwroty: 

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U.2000 Nr 22, poz. 271), Klient będący osobą fizyczną może zrezygnować z Dzieła kupionego za pośrednictwem Galerii bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do 14 dni od daty odebrania przesyłki wysyłając na adres mailowy artgaleria@wp.eu

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia rzeczy pod wskazany adres.

Informację o zwrocie dostaje zarówno Artysta jak i Galeria, a Państwo otrzymujecie niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na maila wraz z adresem, na który należy odesłać zwracane dzieło.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności  w terminie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Waszej decyzji. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania odsyłanej rzeczy przez Artystę lub czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Koszty odesłania zwracanej rzeczy do Artysty ponosicie Państwo. Odesłanie rzeczy musi nastąpić przesyłką rejestrowaną.

Wszystkie terminy, o których tutaj piszemy to dni kalendarzowe, a nie robocze.

 Kupującemu, który nie jest Konsumentem ( osobą fizyczną) tylko firmą prowadzącą działalność gospodarczą , prawo do odstąpienia od umowy z mocy prawa nie przysługuje.

 Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji, najlepiej przez wysłanie wypełnionego poniżej formularza na adres: artgaleria@wp.eu