Wybrane losowo
Ostatni produkt
LEWY LEWANDOWSKI.jpg

Lewy

Cena:450.00PLN

Wysyłka Płatności Zwroty

 

Wysyłka:

Wszystkie zakupione prace wysyłane są gratis na terenie Polski w ciągu 2-3 dni roboczych licząc od momentu odnotowania wpłaty na koncie galerii.

 

konto mbank: 36 1140 2004 0000 3502 2538 5663

Marlena Rybacka

 

Zwroty: 

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U.2000 Nr 22, poz. 271), Klient będący osobą fizyczną może zrezygnować z Dzieła kupionego za pośrednictwem Galerii bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do 14 dni od daty odebrania przesyłki wysyłając na adres mailowy artgaleria@wp.eu

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia dostarczenia rzeczy pod wskazany adres.

Informację o zwrocie dostaje zarówno Artysta jak i Galeria, a Państwo otrzymujecie niezwłocznie potwierdzenie otrzymania informacji o odstąpieniu od umowy na maila wraz z adresem, na który należy odesłać zwracane dzieło.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności  w terminie nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Waszej decyzji. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania odsyłanej rzeczy przez Artystę lub czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Koszty odesłania zwracanej rzeczy do Artysty ponosicie Państwo. Odesłanie rzeczy musi nastąpić przesyłką rejestrowaną.

Wszystkie terminy, o których tutaj piszemy to dni kalendarzowe, a nie robocze.

 Kupującemu, który nie jest Konsumentem ( osobą fizyczną) tylko firmą prowadzącą działalność gospodarczą , prawo do odstąpienia od umowy z mocy prawa nie przysługuje.

 Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji, najlepiej przez wysłanie wypełnionego poniżej formularza na adres: artgaleria@wp.eu