Wybrane losowo
nefretete jozwiak natalia.jpg

Nefretete

Cena:1800.00PLN
Ostatni produkt
anna-Lupa-Suchy.jpg

Na rozdrożu

Cena:4286.00PLN

Galeria

 Galeria sztuki - internetowa galeria obrazów, galeria malarstwa,inkografie

 

 "Sztuka stanowi doskonałe uzupełnienie życia. Bez względu na wybraną formę może odzwierciedlać pasję, zamiłowania, być źródłem inspiracji, inwestycją lub wspaniałym podarunkiem”

 

Kupując obraz często mówimy:

" On został namalowany właśnie dla mnie" co decyduje o takim odbiorze ?

Każdy obraz emanuje energią i odbieramy wypływające z niego wibracje. Jedni czują je silniej, drudzy słabiej, ale energia obrazu do wielu z nas przemawia bardziej niż nazwisko autora i jego technika malarska. Decydują o tym kształty, kolory, emocje, które towarzyszyły powstawaniu obrazu oraz intencja z jaka został namalowany.

Właśnie to działanie energetyczne przemawia do odbiorcy i stanowi o pozamaterialnej wartości danego dzieła.

Obraz zawsze ma wpływ na osobę, która wiesza go na swojej ścianie...

 

Galeriavinci jest wyrazem tego, że sztuka może występować w wielu wymiarach, mamy więc tu możliwość obcowania z unikalnymi dziełami sztuki, która wiąże się z pojęciem artystycznej działalności, choć bywa też często wyrazem doraźnej potrzeby osobistej. Oferujemy szeroki wybór dzieł sztuki oraz dekoracji dla ludzi ceniących unikatowość i niepowtarzalność wystroju współczesnych wnętrz. 

 

 Proponujemy prace z takich dziedzin jak malarstwo, rysunek, rzeźba, grafika,  fotografia artystyczna, ceramika dekoracyjno-użytkowa oraz biżuteria artystyczna.

Oferujemy także dodatkowe usługi w postaci rysowanych ze zdjęcia portretów i karykatur na zamówienie. 

 

Dokonując zakupów w Galeriavinci macie Państwo pewność, że kupujecie dzieło, które jest ręcznie wykonane, jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne.

Zapraszamy.

 

 Jeżeli potrzebują Państwo fakturę na zakupione dzieła - bardzo proszę o informacje przed dokonaniem rezerwacji, gdyż nie każdy z Artystów jest płatnikiem Vat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

internetowa galeria obrazów, internetowa galeria malarstwa, galeria malarstwa, galeria internetowa sztuki, galeriavinci, galeria sztuki online, internetowa galeria obrazów, internetowa galeria malarstwa, obrazy olejne, obrazy akrylowe, olej, akryl, malarstwo, pastel, gwasz, akwarela, tempera, sztuka sakralna, ikony, rzeźba, inkografie, inkografie polskich artystów, rysunek, rysunki, tusz, węgiel, portret, portrety na zamówienie, karykatury, rysownie karykatur, karykatura na prezent, grafika, fotografia artystyczna,biżuteria,biżuteria autorska,biżuteria artystyczna,