Wybrane losowo
bo2,-Krystyna-Ciecwierska,.jpg

Bo 2

Sprzedane
Ostatni produkt
anna-Lupa-Suchy.jpg

Na rozdrożu

Cena:4286.00PLN

Sandecka-Ląkocy Anna

Artyści galerii » Sandecka-Ląkocy Anna

Ukończyłam studia na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. (1995 r -  dyplom  w Pracowni Technik Graficznych pod kierunkiem prof. Adama Panka).
 W 2015r ukończyłam studia podyplomowe  w NKJO w Puławach na kierunku filologia angielska pod opieką naukowo-dydaktyczną Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuję w szkole prywatanej  ucząc j.angieskiego, zajęć artystycznych. Prowadzę również zajęcia z arteterapii.
 Od kikunastu lat współpracuję z wydawnictwami edukacyjnymi  m.in WSiP, PWN, Juka91 w zakresie ilustracji  i przygotowywania książek do druku.
 Zajmuję się  malarstwem sztalugowym.  Maluję głównie farbami olejnymi i akrylowymi używając szpachli lub pędzla. Czasem sięgam po pastele, tusze i kredki.  Interesuje mnie przyroda, łąki, kwiaty, zmienność i nieuchronne przemijanie. Czasem człowiek...akt lub portret, ostatnio również poszukuję w tematyce fantastyki i abstrakcji.  W kolorze i fakturze obrazu staram się przekazać swoje emocje. 
Malarstwo jest dla mnie ucieczką w krainę marzeń, dzieciństwa, w to co ulotne, nieuchwytne a zarazem nieskończenie piękne. 
Moje prace znajdują się w prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą m.in. w Holandii, USA, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemczech i Kanadzie oraz w internetowych  i stacjnarnych galeriach sztuki. 

PRACE ARTYSTY:

https://galeriavinci.pl/?pl_wyniki-wyszukiwania,17&sPhrase=L%C4%85kocy

  • Lipcowa łąka
    Lipcowa łąka
  • Dmuchawce
    Dmuchawce