Wybrane losowo
neutron-holownia-cyprian.jpg

Neutron

Cena:690.00PLN
Ostatni produkt
anna-Lupa-Suchy.jpg

Na rozdrożu

Cena:4286.00PLN

Henadzy Havartsou

Artyści galerii » Henadzy Havartsou

Studiowałem na Uniwersytecie im. Masherowa w Witebsku, na wydziale artystycznym. Moim nauczycielem była Walentyna Lyakhowicz, która dała mi to co jest najważniejsze - poczucie wolności w tworzeniu.

Urodziłem się i mieszkam w Witebsku, to miasto jest znane na całym świecie jako miejsce gdzie urodzili się lub pracowali geniusze awangardy - Chagall, Kandinsky, Malevich, których również uważam za moich nauczycieli. Znajduję się w tym samym otoczeniu które inspirowało tych wielkich artystów.

Jako artysta, jestem szczęśliwy już z tego powodu że w ogóle mogę wyrazić siebie na płótnie, ale jestem podwójnie szczęśliwy kiedy wiem że moja sztuka podoba się ludziom, kiedy zupełnie obcy ludzie odzcuwają i przeżywają emocje związane z moją twórczością.

Obraz w domu to nie jest tylko dekoracja na ścianie, to jest przyjaciel i rozmówca, dlatego że jest stworzony jako żywa istota, która ma swój charakter.

Moje prace znajdują się w licznych prywatnych kolekcjach w Polsce, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, USA i innych państwach.

PRACE ARTYSTY :

https://galeriavinci.pl/?pl_wyniki-wyszukiwania,17&sPhrase=HAVARTSOU

  • Martwa natura z granatem
    Martwa natura z granatem
  • Dobry nastrój
    Dobry nastrój